Новини
112

У фермера з Тарасівки викрали врожай соняшника

Жителі села Тарасівка вважають, що працівник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, використовуючи своє службове положення, вчинив тяжкий злочин. А саме рейдерським чином заволодів врожаєм соняшника. Аби розібратися у цій непростій ситуації, журналісти «Першого регіонального» вирушили на місце події, щоб опитати усі сторони конфлікту та свідків.

Потерпілим у цій справі є фермер Михайло Кононенко, який проживає у селі Тарасівка Виноградівської селищної ради, і протягом багатьох років займається веденням сільського господарства на арендованих у громади землях. 18 вересня 2021 року невідомі особи з самого ранку заїхали з технікою та скосили врожай на його земельній ділянці (понад 22 га). Михайло Кононенко оцінює збитки майже у півмільйона гривень. Чоловік запевняє, за життя – це перший випадок, коли у незаконний спосіб заволоділи його врожаєм.

За заявою потерпілого Михайла Кононенка слідчими Олешківського відділення поліції відкрите кримінальне провадження за тяжкий злочин за частиною третьою ст. 185 КК України, яка передбачає кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі  від 3-х до 6-ти років.

Правоохоронці запевняють, злочин реально розкрити і притягнути винних до відповідальності. Чи причетний до цієї справи працівник головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Сергій Карась, покаже слідство.

В свою чергу, редакція «Першого регіонального» направила офіційний запит до Головного управління Держгеокадстру у Херсонській області, щоб з’ясувати чи давали доручення та, на якій підставі в.о. начальника відділу ринку та оцінки землі Сергій Карась перебував 18 вересня цього року у с. Тарасівка Виноградівської селищної ради, а саме на орендованій Михайлом Кононенком земельній ділянці, та чи є у даної установи зауваження до потерпілого Кононенка.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.