Новини
68

Олешківські оперативники розкрили крадіжку мопеда у Великих Копанях

Працівники Олешківського відділення поліції затримали жителя м.Мукачево, який підозрюється в угоні мопеда біля ринку с.Великі Копані. Транспортний засіб зник вдень, коли господар був зайнятий на ринку. На розкриття злочину оперативникам знадобилася доба.

Працівники поліції провели подворовий обхід у с.Великі Копані та під час розмови з місцевими жителями встановили, що ті бачили найманого робітника на схожому мопеді.

Оперативники навідалися за тимчасовим місцем проживання робітника і виявили у дворі викрадений мопед у справному стані. Чоловік пояснив, що того дня був у стані алкогольного сп’яніння і гуляв по селу. Біля ринку помітив в одному з дворів мопед та забрав його собі з метою подальшого перепродажу.

Зловмисник виявився раніше судимим за крадіжки, приїхав у Великі Копані з міста Мукачево Закарпатської області на заробітки.

Нині чоловік заарештований, відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» Кримінального кодексу України (карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років з конфіскацією майна або без такої).

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.