Новини
447

Вбивцю-втікача з Брилівки затримали на Полтавщині

Поліція спіймала підозрюваного у вбивстві співмешканки, який втік з с. Брилівка (Виноградівська ТГ). 39-річний раніше засуджений зник два тижні тому, коли його матір виявила в будинку тіло жінки.

41-річну співмешканку фігурант забив до смерті. За даними судмедекспертів, смерть жінки настала внаслідок перелому склепіння черепа та субдуральної гематоми. Підозрюваного оголосили в розшук. Де увесь цей час перебував злочинець не відомо, але поліція встановила, що пересувається він на велосипеді. А остання інформація була про те, що фігурант прямує до своїх сестер у с. Горішні Плавні, що на Полтавщині. Херсонські оперативники зв’язалися зі своїми колегами, і вчора зловмисника затримали в помешканні його родички.

Наразі фігуранта везуть до Херсона. Незабаром суд обере йому запобіжний захід. Слідчі клопотатимуть про взяття під варту без альтернативи.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.