Новини
360

В Олешківській аптеці незаконно продавали ліки що містять наркотичні засоби

В місті Олешки співробітники Управління боротьби з наркозлочинністю в Херсонській області задокументували факт порушення відпуску підконтрольованих комбінованих лікарських засобів фармацевтом однієї з аптек.

Попередньо встановлено, що фармацевт відпустила понаднормово лікарський засіб, що містить малу кількість наркотичних засобів або психотропних речовин і прекурсорів.

Покупець добровільно видав придбані ліки. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.320 «Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів» Кримінального кодексу України.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.