Новини
478

В Олешках горів будинок

17 листопада о 17:48 на номер Служби 101 надійшло повідомлення від мешканців міста Олешки про те, що по провулку Медичному горить будинок.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Херсонській області.

За вказаною адресою виїхало два відділення 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю рятувальників оселя практично вся була у вогні. Хоча гасіння пожежі ускладнювалося тим, що кімнати будинку були захаращені великою кількістю речей, що швидко займалися і тліли, вже о 18:00 пожежу вдалось локалізувати.

Ліквідовано пожежу о 19:50 на площі 60 кв. м. Ймовірна причина – необережність під час куріння. Власник будинку не постраждав. Перекидання вогню на розташовані поруч будівлі не допущено.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.