Новини
563

Поблизу Олешок незаконно проводили днопоглиблювальні роботи

30 листопада 2021 року головними державними інспекторами відділу охорони водних біоресурсів “Рибоохоронний патруль” Херсонського рибоохоронного патруля при проведенні візуального моніторингу стану підконтрольних водойм було зафіксовано факт  робіт на земелях водного фонду, на акваторії річка Чайка, за адресою: Херсонська область, м. Олешки, вул. Пролетарська (GPS – координати 46.6221224,32.6895655).

Від р. Чайка в глубину берега вирито канаву довжиною 25 метрів, шириною 4 метра та глибиною близько 2 метрів. Вздовж виритої канави знаходяться бетонні плити у кількості 36 одиниць.

За даним фактом повідомлено Державну екологічну інспекцію Південного округу, ГУНП у Херсонській області, дирекцію НПП “Нижньодніпровський” та Херсонську обласну державну адміністрацію.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.