Новини
514

Сапери обласної ДСНС знищили 2 старих боєприпаси, виявлених на території Олешківської громади

1 грудня на території Олешківської територіальної громади Херсонського району населенням було виявлено 2 старих боєприпаси. У селі Костогризове за межами приватного подвір’я під час робіт по господарству чоловік наткнувся на мінометну міну ММ-82, а в лісосмузі на відстані 3 км від с. Раденськ виявлено артснаряд АС-76.

Піротехніками, які прибули до місць виявлення, при додатковому обстеженні територій більше боєприпасів не знайдено. Цього ж дня знахідки вилучені та знищені встановленим порядком.

З початку року піротехнічною групою обласної ДСНС вилучено та знищено 564 старих боєприпаси.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.