Новини
549

На території Олешківської громади знайшли боєприпаси часів минулих війн

Про це розповіли в ДСНС. 14 грудня в Олешківській об’єднаній територіальній громаді в лісовому масиві на відстані 2, 5 км від траси М-14 виявлено предмет схожий на вибухонебезпечний. На місце прибули піротехніки обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій, які підтвердили, що це артснаряд АС-152.

Також у Каховському районі за межами с. Першокостянтинівка мешканці наткнулись на старий боєприпас. Фахівці ідентифікували його як артснаряд АС-76. Цього ж дня боєприпаси вилучені саперами рятувального відомства і знищені, встановленим порядком.

ГУ ДСНС нагадує: про виявлення вибухонебезпечних предметів слід повідомляти на 101 та 102. Ні в якому разі їх не слід переносити, особливо, розбирати на частини, кидати у вогнище – такі дії можуть призвести до каліцтва або загибелі.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.