Новини
893

Пішла з життя дитячий лікар в Олешках

Про це повідомив на Фейсбук-сторінці екс-головний лікар Олешківської лікарні, Заслужений лікар України Леонід Соболь. У повідомленні йдеться про наступне:

«З великим сумом сповіщаю, що на 72 році пішла із життя колега, дитячий лікар Дидоренко Надія Петрівна! Після закінчення медичного інституту все своє трудове життя працювала на одній із найвідповідальніших в медицині  посад дитячим дільничим лікарем. Спочатку в Новомаячківській, а згодом в Олешківській районній лікарні. Через її чуйні руки пройшли тисячі маленьких мешканців нашого району. Любов до дітей, високий професіоналізм, чуйне відношення до батьків хворих дітей, співчуття характеризують її багаторічну роботу. Вона переймалася не лише хворими дітьми, але і здоровими, профілактикою у них дитячих хвороб. Колеги, рідні і близькі, колишні пацієнти пам’ятають цю чудову людину — Лікаря з великої літери. Висловлюю співчуття  рідним і близьким! Світла пам’ять! Царство небесне! Як сповістили близькі, прощання з покійною відбудеться  на центральному кладовищі завтра об 14 годині». 

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Надії Петрівни.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.