Новини
687

В Олешках діти провалилися у крижану воду

3 лютого о 14:42 на номер Служби порятунку м. Олешки надійшло повідомлення про те, що на набережній на тонкій кризі провалилося двоє дітей.

Рятувальники за кілька хвилин прибули на місце події. Дівчинка та хлопчик вже знаходились на березі, їх з крижаної води дістали небайдужі громадяни. Дівчинка відбулась лише сильним переляком, а от 7-річний хлопчик знаходився без ознак життя.

Рятувальники почали надавати потерпілому домедичну допомогу – непрямий масаж серця та штучне дихання, аж поки хлопчик не прийшов до свідомості. По приїзду медичної бригади постраждалого  транспортували до карети швидкої допомоги.

Зараз він знаходиться в тяжкому стані у реанімаційному відділенні Олешківської райлікарні.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.