Новини
447

Директор товариства отримав підозру: своєю протиправною діяльністю заподіяв Олешківській громаді збитки на понад 2,5 млн грн

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору товариства з обмеженою відповідальністю у зловживанні повноваженнями, що завдало істотної шкоди громадським інтересам та спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364-1 КК України).
За даними слідства, у 2020 році керівник підприємства за договором зобов’язався поставити пісок, добутий у законний спосіб. Однак, видобуток копалини на території Олешківської громади здійснено в порушення встановлених правил використання надр та екологічного законодавства. Підозрюваний зловживаючи повноваженнями, розуміючи протиправний характер своїх дій, із залученням спеціальної техніки здійснив самовільне використання надр та підписав видаткові накладні, на підставі яких реалізував видобутий пісок. Протиправними діями територіальній громаді завдано шкоду в розмірі понад 2,5 млн грн.
Досудове розслідування триває та здійснюється працівниками слідчого управління Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.