Новини
2.4K

Поліцейські врятували на пожежі людей у Великих Копанях

До трагедії ледь не дійшло у Великих Копанях. Рано-вранці тут горів будинок.

Опинившись у небезпеці, разом з родиною, господар помешкання натиснув номер 102. У черговій частині територіального підрозділу в м. Олешки, куди надійшов виклик, відреагували миттєво.

На місце вирушив екіпаж групи реагування поліцейського підрозділу. Само собою – правоохоронці повідомили про пожежу ДСНС. Заявнику таки вдалося вибратися з пастки, але витягнути паралізовану дружину й 35-річного сина, який, надихавшись диму, впав у коридорі, він не міг.

Не зволікаючи ані хвилини, поліцейські Дмитро Туфекчі та Михайло Куреня забігли в будинок і винесли звідти непритомного чоловіка. На свіжому повітрі він прийшов до тями.

Правоохоронці ж повернулися за його матір’ю. У господині виявилася сильно обпечена рука.

Надавши домедичну допомогу постраждалій, копи викликали «швидку». Жінку з сином госпіталізували до Олешківської лікарні. Їхнє життя в цілковитій безпеці.

Пожежу надзвичайники ліквідували досить оперативно. Причини загоряння з’ясовуються.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.