Новини
2.1K

Центр надання соціальних послуг Великокопанівської ОТГ отримав електровелосипеди

Три електровелосипеди загальною вартістю 66 тисяч гривень отримав відділ “Центр надання соціальних послуг” Великокопанівської сільської ради. Вони допоможуть покращити доступ вразливих груп населення до якісних соціальних послуг.

Завдяки програмі розвитку ООН (ПРООН) в рамках проєкту “Посилення стійкості громад у Херсонській області” у спільному партнерстві між Херсонською обласною державною адміністрацією та Великокопанівською територіальною громадою маємо таке потрібне функціональне поповнення. За інформацією Великокопанівської громади.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.